امروز یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ العربی

صندلی پله پیما

شما سالم هستید،به هیچوجه به روی ولیچر نمی نشینید،تنها دارای ناراحتی های حرکتی بسیار کوچکی می باشید.پس به این وسیله نیاز پیدا خواهید کرد،چون این مشکلات حرکتی کوچک بر کیفیت کارهای روزانه شما اثر میگذارد.وقتی به مرور زمان پا به سن میگذاریم و یا زمانی که با آسیب یا حادثه ای درگیر هستیم ممکن است برای رفع نیازی ،احتیاجی مبرم به بالا رفتن از پله ها وجود داشته باشد،این زمانی است که ترس به سراغ شما خواهدآمد و یا بطور کل هرکجا که پله ببینید و نیاز به بالا یا پائین رفتن از آنها وجود داشته باشد،نگران خواهید شدو در این صورت فرد نمیتواند از زندگی خود لذت ببرد. سالانه هزاران نفر برای دسترسی آسان به همه بخش های خانه خود و برگرداندن آسایش خیال به زندگیشان از صندلی های پله پیما  که به نام بالا برهای پله ای هم شناخته می شوند،استفاده می نمایند. این نوع پله پیما قابلیت استفاده هم در بیرون و هم در داخل خانه را دارا می باشند، بدون شک مدل های مورد استفاده در بیرون خاص تر و با قابلیت های بیشتری نسبت به دیگر مدل ها  هستند.                                                                                                       تعداد کثیری از افراد همراه با بالا رفتن سنشان،این فکر به سراغشان خواهد آمد که چگونه در خانه فعلی خود با امکانات فعلی بیشتر دوام بیاورند،به نظر شما چنددرصد از مردم این شانس را دارند که در طبقات پائین منزل خود امکاناتی مثل حمام را دارا باشند؟؟؟که همین امر نیز موجب میشود آنها فقط قادر به زندگی در یک طبقه بوده و نتوانند در طبقات دیگر منزل شخصی خود رفت و آمد نمایندو یا اینکه برای آنها بسیار سخت و طاقت فرسا باشد.چاره چیست؟ خانه را بفروشند و به خانه دیگری نقل مکان نمایند؟به آسایشگاه بروند؟؟به هیچوجه!!! به نظر ما این شیوه ی حل مشکل شما نیستو راه حل ایده آل و مورد قبولی نمی باشد.همه افراد علاقه مند به حفظ استقلال شخصی خود می باشندو صندلی های پله پیما این فرصت را در اختیار همگان قرار می دهد.

اگر بخاطر تصادف یا حادثه ای دچار مشکلات حرکتی شده اید پیشنهاد ما به شما خرید یک صندلی بالابراست.این صندلی بالابر جهت ساختمان هائی است که فاقد محل برای نصب آسانسور می باشدو با امکان نصب برروی راه پله و انعطاف پذیری بالا در مسیر حرکت و همچنین قابلیت جمع شدن در هنگام عدم استفاده، جابجائی افراد را در ساختمان تسهیل می بخشد. این بالابر پله ای،وسیله ای است دارای یک صندلی،یک موتور گیربکس کوچک و یک ریل که برای جابجائی افراد نیازمند و کلیه افرادی که قادر به استفاده راحت از پله نمی باشند،طراحی گردیده است و شیوه حرکت ان به دو صورت حرکت مستقیم و گردشی می باشد.

صندلی پله پیما

مزایا:

–          مصرف برق بسیار پائین،همراه باایمنی بسیار بالا

–          دارای ترمز سقوط و 5 سنسور تشخیص مانع

–          استفاده آسانبرای افراد سالمند،نیازمندو معلول در تمام سنین

–          مجهز به باطری قابل شارژ جهت استفاده حتی در زمان قطع برق

–          مدت نصب کمتر از یک روز و بدون تخریب و یا تغییر شکل پله ها

–          صندلی پله پیما صرفا با تجهیزات اروپائی که دارای آخرین استاندارهای کیفیت و تاییدیه ایمنی اروپا هستند،عرضه میشود.

–          چون این صندلی ها قابلیت چرخش را دارا می باشند، بنابر سفارش مشتری امکان نصب در سمت راست یا چپ پله ها وجود دارد.

از دیگر مزایای این صندلی ها می توان به صدای بسیار کم و همچنین قابلیت کنترل از راه دور آنها اشاره نمود.

صندلی پله پیما

صندلی پله پیما

ارتباط با ما

دفتر مرکزی :

تلفن : 32227036-031

فکس : 89776407 - 021

مدیر بازرگانی : 09134895891

ارتباط با ما
دریافت مشاوره رایگان

دریافت مشاوره رایگان

 

 جهت کسب مشاوره رایگان در مورد هرکدام از محصولات سایت کافی است فرم زیر را تکمیل نمایید.

هرگونه پیشنهاد جدید کاری و یا در خواست محصولی غیر از محصولات موجود در سایت نیز با تکمیل فرم زیر قابل بررسی میباشد.

کارشناسان ما ظرف 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت

منتظر شما هستیم

با سپاس

03132227036

نام و نام خانوادگی * :

شماره تماس * :

متن پیام: